آموزش بورس برای مبتدی ها همراه با ویدئو آموزش ویدئویی

این مطلب رو با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اگر به عنوان یک تازه کار، قصد ورود به بازار بورس و خرید و فروش سهام را دارید، باید شناختی نسبت به بورس برای مبتدی ها به دست بیاورید. بدیهی است که افراد تازه کار و مبتدی های بازار بورس، نمی توانند مانند افرادی که در این حوزه تجربه زیادی دارند، عمل کرده و بی مهابا به خرید و فروش سهم دست بزنند. این مطلب در مورد آموزش بورس است.

 

[wbcr_html_snippet id=”1367″]

 

بورس چیست؟

تازه واردهای بازار بورس باید بدانند که معاملات این حوزه، بر مبنای شانس و قمار نیست و خرید و فروش باید بر اساس مطالعات و تحلیل های بازار صورت بگیرد. به واقع اگر بازار سهام را مانند بالا انداختن سکه و به شانس نشستن آن می دانید، بهتر است به هیچ وجه وارد این میدان نشوید. به علاوه اگر تصور می کنید که در کوتاه مدت به سود قابل توجهی دست خواهید یافت، باز در اشتباه هستید و احتمالا در زمانی کوتاه، مایوس خواهید شد.

ویدئو بورس چیست :

 

بورس برای مبتدی ها و دریافت آموزش

شما باید قادر به اختصاص دادن زمانی در روز به مطالعه بازار و رصد ردن سهم های مختلف باشید. بنابراین تصور آن که مبلغی سرمایه را به بورس وارد کرده و تنها باید خود به خود نظاره گر چرخش و سودآوری آن باشید، کاملا اشتباه است. شما باید حداقل یک ساعت در شبانه روز را به این حوزه اختصاص دهید و در ضمن پذیرش زیان و یا حداقل عدم سودآوری در بازه زمانی کوتاه را داشته باشید. به واقع آموزش و مطالعه، بخشی از سرمایه گذاری در بازار بورس را به خود اختصاص می دهند.

 

آموزش بورس

 

برای موفقیت در بازار بورس، باید صبور بوده و قادر به تحمل زمانی چه بسا طولانی، برای رسیدن به سود مورد نظر خود باشید. به علاوه لازم است که در این زمان، تلاش کافی برای شناخت و آموزش بازار بورس به خرج دهید.

 

بورس برای مبتدی ها و کم کردن از میزان ریسک

بنابراین برای کاستن از میزان ریسک زیان دهی در بازار بورس، باید قوانین زیر را رعایت نمایید:
• آموزش های لازم را دریافت کنید.
• سرمایه محدود وارد بازار نمایید.
• تحت تاثیر هیاهوی بازار قرار نگیرید.
• اطلاعات خود را به روز نگاه دارید.
• تحمل زیان دهی را داشته باشید.
• تصورات رویایی و خیال پردازی کسب ثروت یک روزه را نداشته باشید.
• فاکتورهای مهم رشد در صنایع مختلف را بشناسید.
• سهام اخزا یا خزانه دولتی را خریداری نمایید.
• در صندوق ها سرمایه گذاری کنید.
• سرمایه خود را در صنایع مختلف، تقسیم کنید.

 

[widget id=”recent-posts-widget-with-thumbnails-3″]

 

با استفاده از قوانین و اصول فوق، می توانید به عنوان یک تازه وارد در بازار بورس، در مسیر امن تری حرکت کرده و با ضریب بالاتری به سود کوتاه مدت یا دراز مدت، دست یابید. تا حد امکان از مشاوره کارشناسان مجرب و قابل اطمینان، راهنمایی دریافت کرده و از شایعات و قول های سود تضمینی خرید سهم های مختلف، فاصله بگیرید.

نظرات